Image1\ Image2\

​A Közszolgálati Kulturális Nonprofit Kft. határozott idejű 6 órás munkaviszonnyal KÓRUSTITKÁR munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

kapcsolatot tart a Zenei Együttesek irodájával
kapcsolatot tart a Kórusba járó gyerekek szüleivel
kapcsolatot tart fenn a fenntartó iskola pedagógusaival
ellátja a Gyermekkórus körüli adminisztratív feladatokat
gondoskodik a kottákról a kórus számára
gondoskodik a fellépő ruhákról
részt vesz a gyermekkórus fellépésein, és a próbáin

Elvárások:

középfokú végzettség
kiváló kommunikációs és szervező készség, problémamegoldó képesség, terhelhetőség
irodai szoftverek magas szintű ismerete
az MTVA rádiós portfóliójának ismerete

Előnyök:
idegen nyelv ismerete
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkavégzés helye:

1022 Budapest, Marczibányi tér 1.

A jelentkezés beadásának formátuma és feltételei:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, önéletrajzát legkésőbb 2017. január 18. napjáig várjuk a hegi@mtva.hu e-mail címre. Kérjük, az elektronikus levél „Tárgy” mezőjében tüntesse fel: „kórustitkár”.

A határidőn túl beérkezett jelentkezéseket nem áll módunkban figyelembe venni!