Karrier, állás Híreink

Állás - Belső Ellenőr

A Médiaszolgáltatás- támogató és Vagyonkezelő Alap

Belső Ellenőrzési Iroda szervezeti egysége

belső ellenőr

munkakör betöltésére

munkatársat keres

Feladatok:

  • A belső ellenőrzési munkatervben meghatározott vizsgálatok, illetve a soron kívüli ellenőrzések végrehajtása a Belső ellenőrzési szabályzatban foglaltaknak megfelelően;
  • Az ellenőrzések lefolytatásához szükséges információk összegyűjtése, értékelése és nyilvántartása;
  • Ellenőrzési jelentések készítése és javaslatok megfogalmazása;
  • Az ellenőrzési cselekmények (pl. helyszíni szemlék, interjúk, adatbekérések) dokumentálása, illetve az ellenőrzési jelentés megállapításait alátámasztó dokumentumok, bizonyítékok archiválása és bizalmas kezelése;
  • Részvétel a kockázatelemzési, kockázatértékelési folyamatokban.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági vagy pénzügyi és számviteli szakirányú végzettség,
  • Más felsőfokú végzettség esetén a következő képesítések valamelyike:

Költségvetési ellenőri,

A Belső Ellenőrök Nemzetközi Szervezetének okleveles belső ellenőri képesítése (CIA),

Államháztartási gazdálkodási és ellenőrzési szakértő,

  • 3-5 éves munkatapasztalat,
  • Megbízhatóság, pontosság, nagyfokú önállóság,
  • Rendszerszintű gondolkodás, problémamegoldó-készség,
  • MS Excel haladó szintű ismerete,
  • További MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi vagy gazdasági területen szerzett 3 éves belső ellenőrzési vagy kontrolling munkatapasztalat,
  • Jogi ismeretek,
  • COSO, illetve INTOSAI standardok ismerete és alkalmazásukban szerzett tapasztalat,
  • Jártasság folyamatmenedzsment, illetve folyamatelemzési módszertanokban,
  • Jó fogalmazási és kommunikációs készség.

A munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

A jelentkezés beadásának formátuma és feltételei:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével legkésőbb  2020. október 22-ig várjuk a hr@mtva.hu e-mail címre. Kérjük, az elektronikus levél „Tárgy” mezőjében tüntesse fel: „belső ellenőr”.