Híreink

Állás - Műszaki belső ellenőr

A Médiaszolgáltatás- támogató és Vagyonkezelő Alap
Belső Ellenőrzési Iroda szervezeti egysége
műszaki folyamat auditor
munkakör betöltésére
munkatársat keres

Feladatok:
* a belső ellenőrzési munkatervben meghatározott vizsgálatok, illetve a soron kívüli ellenőrzések                   végrehajtása a Belső ellenőrzési szabályzatban foglaltaknak megfelelően;
*  az ellenőrzések lefolytatásához szükséges információk összegyűjtése, értékelése és nyilvántartása;
*  ellenőrzési jelentések készítése és javaslatok megfogalmazása;
* az ellenőrzési cselekmények (pl. helyszíni szemlék, interjúk, adatbekérések) dokumentálása, illetve           az  ellenőrzési jelentés megállapításait alátámasztó dokumentumok, bizonyítékok archiválása és             bizalmas kezelése;
* részvétel a kockázatelemzési, kockázatértékelési folyamatokban.

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:
* büntetlen előélet, magyar állampolgárság;
* felsőfokú műszaki szakirányú végzettség;
* más felsőfokú végzettség esetén a következő képesítések valamelyike és legalább 3 éves igazolt                  szakmai gyakorlat:
* a Belső Ellenőrök Nemzetközi Szervezetének okleveles belső ellenőri képesítése (CIA),
* infokommunikációs hálózatépítő és üzemeltető,
* audio- és vizuáltechnikai műszerész,
* elektronikus műsorközlő és tartalomátviteli rendszerüzemeltető technikus,
* távközlési technikus;

* megbízhatóság, pontosság, nagyfokú önállóság;
* rendszerszintű gondolkodás, problémamegoldó-készség;
* MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:
* műsorinformatikai rendszerek, műsorgyártási eszközök és folyamatok alapos ismerete;
* legalább 3 éves, médiaszolgáltatónál, műsorterjesztőnél, műsorgyártónál vagy broadcast-,                         híradástechnika, infokommunikációs hálózatok, illetve médiatechnológia profilú cégnél fennálló             munkaviszony;
* folyamatmenedzsment, folyamatelemzés, minőségbiztosítás terén szerzett 3 éves igazolt                             munkatapasztalat;
* jó fogalmazási és kommunikációs készség.

A munkavégzés helye:
Budapest, Bojtár u. 41-47. (M épület), ellenőrzéstől függően MTVA egyéb telephelyei.

A jelentkezés beadásának formátuma és feltételei:
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2020. november 26-ig várjuk a hr@mtva.hu e-mail címre. Kérjük, az elektronikus levél „Tárgy” mezőjében tüntesse fel: „műszaki folyamat auditor”.