Karrier, állás Híreink

Állás - Business analyst

A Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap

Online Fejlesztési Csoportja

business analyst

munkakör betöltésére

munkatársat keres

Feladatok:

  • a vállalat más területeinél felmerülő online igények összegyűjtése, egyeztetése, pontosítása, kapcsolódó technikai feladatok felmérése, kidolgozása;
  • online feladatokhoz kapcsolódó igényspecifikációt elkészítése a fejlesztők részére;
  • internetes megjelenések drótvázainak tervezése;
  • online technológiák figyelemmel kísérése és implemetálhatóságának felmérése a vállalati környezetbe;
  • fejlesztések nyomonkövetése, határidők betartatása;
  • fejlesztések tesztelése, hibajavítások menedzselése;
  • elkészült online tartalmak ellenőrzése a specifikáció alapján;
  • applikációk, microsite-ok tervezése;
  • előkészítő anyagok, beszámolók készítése;
  • részvétel az online tartalmakhoz kreatív munkák tervezésében, fejlesztésében szükséges munkafolyamatokban.

Elvárások:

  • középfokú/felsőfokú végzettség;
  • legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • strukturált, projekt szemléletű gondolkodásmód;
  • kreativitás, pontosság, precizitás, csapatjátékos.

Előny:

  • UX/UI ismeret;
  • Wireframe tervező (pl. Sketch, Axure), CMS rendszerek ismerete;
  • Adobe Photoshop felhasználói szintű ismerete;
  • középfokú angol nyelvtudás.

A munkavégzés helye:

–   1037 Budapest, Kunigunda útja 64.

A jelentkezés beadásának formátuma és feltételei:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével legkésőbb  2020. november 28-ig várjuk a hr@mtva.hu e-mail címre. Kérjük, az elektronikus levél „Tárgy” mezőjében tüntesse fel: „business analyst”.