Az MRME adminisztrációs munkakörbe állásajánlatot hirdet

Várjuk azok jelentkezését, akik adminisztrációs munkakörben tapasztalattal rendelkeznek.

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • önéletrajz elérhetőség megadásával
  • középfokú vagy magasabb végzettséget igazoló dokumentumok

Feladatok:

A Társaság személyi adminisztrációnak végzése, az MTVA adminisztratív területeivel történő kapcsolattartás.

Bérszámfejtés előkészítése a Magyar Rádió Művészeti Együttesei Nonprofit Kft. speciális igényeinek megfelelően.

Irodaszer beszerzés a Magyar Rádió Művészeti Együttesei Nonprofit Kft. számára.

Szolgálatszámok rögzítése, kimutatások készítése.

Adminisztratív tevékenység a művészekkel és művészeti tevékenységgel kapcsolatos táblázatok és kimutatások elkészítésében.

Pályázatok elkészítésében, elszámolásában adminisztrációs közreműködés.

Előnyt jelent:

művészeti érdeklődés,

kulturális intézménynél szerzett szakmai tapasztalat,

idegen nyelvek ismerete (alapfok)

Munkavégzés helye: 1088 Budapest, Bródy Sándor utca 5-7.

A jelentkezéseket 2022. november 7., 24:00 óráig kérjük megküldeni a hegi@mtva.hu email címre.

Budapest, 2022. október 28.

Devich Márton

                                                                                                 ügyvezető igazgató